Andora Hotel
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Eten op locatie Restaurant | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen in de Zama wijk, op 4 km van het Maya Ruïnes van Tulum, het comfortabele Andora Hotel Tulum Pueblo biedt uitzichten op de tuin.
Het centrum van Tulum Pueblo kan worden bereikt binnen 15 minuten lopen van dit resort, en culturele locaties zoals de Cenote Cristal liggen op 10 minuten rijafstand. Dit hotel is ook gelegen op een klein stukje lopen van de Laguna Kaan Luum. Het Nationaal Park Tulum bevindt zich binnen 4,1 km van Andora Tulum Pueblo. Busstation Tulum is binnen het bereik van de accommodatie gevestigd.
Dit hotel in Tulum Pueblo biedt de gasten een balkon, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. De kamers zijn uitgerust met een bureau en hebben ook koffie- en theevoorzieningen. De privébadkamers badkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche alsook een haardroger en handdoeken.
Voorbeeld Thaise specialiteiten bij Curry by Po Thai Restaurant gelegen op 5 minuten wandelen vanaf Andora.
- Locale bezienswaardigheiden
- Pyramid of positive thinking943 km
- Pirámide del Pensamiento Positivo1215 km
- Avenida Kukulkan1153 km
- Jungle Apartments811 km
- Santitos878 km
- Dos Aguas Park952 km
- Iglesia de Dios977 km
- Luchthavens
- Vliegveld Playa del Carmen64 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Restaurant
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Sauna
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Andora Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Andora Hotel te komen. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Andora Hotel?
Andora Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Andora Hotel uitchecken?
Klanten van Andora Hotel moeten tot 03:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Andora Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Andora Hotel is $76. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Vind ik een werkplek in mijn kamer in Andora Hotel?
Ja, in sommige kamers is een werktafel beschikbaar in Andora Hotel. - ❓
Welk soort zwembad heeft Andora Hotel?
Er is een zwembad beschikbaar bij Andora Hotel.